دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

سردخانه آب منطقه ای ایلام در مرز مهران افتتاح شد

 • فلای تو دی

  ایسنا/ایلام با حضور معاون وزیر نیرو و رئیس قرارگاه مرکزی اربعین وزارت نیرو، سردخانه قرارگاه حضرت ابوالفضل العباس (ع) شرکت آب منطقه‌ای ایلام در مهران افتتاح شد. 


  «حیدری»،  معاون حقوقی، پشتیبانی و امور مجلس وزیر نیرو و رئیس قرارگاه مرکزی اربعین وزارت نیرو ضمن تقدیر از عملکرد صنعت آب و برق استان در ارائه خدمات پایدار به زوار، با تاکید بر اینکه استان ایلام و شهرستان مهران به برکت خون شهیدان، دروازه عتبات معرفی شده است، اظهار کرد: نام اربعین با نام مهران گره خورده است و این نشات گرفته از برکت امام حسین (ع)  و خادمی مردم استان ایلام است. 


  وی افزود: خدمت به زائر امام حسین خستگی نمی‌شناسد و با توجه به قرار گرفتن اربعین حسینی در فصل تابستان، از تمامی مدیران می خواهیم ضمن تامین آب و برق پایدار برای زوار، تمام تلاش خود را برای ارایه خدمات هر چه بهتر و بیشتر به زائران به کار ببندند. 


  «صادق علیمرادی» مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای استان ایلام در ادامه این مراسم گفت: مجموعه صنعت آب و برق استان، خدمت به زائران اباعبدالله الحسین (ع) را وظیفه خود می‌داند و در این جهت از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند. 


  رئیس شورای هماهنگی صنعت آب و برق استان ایلام ادامه داد : در همین راستا و امروز شاهد افتتاح سردخانه قرارگاه حضرت ابوالفضل العباس‌(ع) با حضور دکتر حیدری معاون وزیر نیرو و رئیس قرارگاه مرکزی اربعین وزارت نیرو هستیم . 

  منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

  بیشتر بخوانیمبازسازی پوست
  بیشتر بخوانیمآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن

 • دیدگاهتان را بنویسید