دسته‌ها
دسته‌بندی نشده

پلیس به معنای واقعی در میان مردم حضور دارد

ایسنا/فارس مدیر کل آموزش و پرورش فارس با اشاره به رویکرد فرهنگی پلیس در جامعه گفت: پلیس به معنای واقعی در بین مردم حضور دارد.


به گزارش خبرنگار ایسنا، محمدخلیل عسکری امروز،‌۱۷ مهر در دیدار با فرمانده انتظامی استان فارس که به‌مناسبت هفته انتظامی برگزار شد، اظهار کرد: پلیس به معنای واقعی در بین مردم حضور دارد و در کنار مردم مأموریت‌های خود را در راستای تأمین نظم وامنیت آحاد جامعه به خوبی انجام می‌دهد.


وی با تقدیر و تشکر از اقدامات پلیس فارس در راستای تأمین نظم و امنیت جامعه، ادامه داد: کارکنان پلیس در زمان بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید با مجموعه آموزش و پرورش تعامل و همکاری بسیار خوبی داشتند.


مدیر کل آموزش و پرورش استان فارس گفت: امروز مردم قدردان زحمات مأموران پلیس هستند و ما نیز هم به عنوان یک شهروند و هم به عنوان مسئول تعلیم و تربیت، قدردان زحمات و خدمات شبانه‌روزی شما هستیم.     


در ادامه فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: اقدامات شما در مجموعه آموزش و پرورش بسیار ارزشمند است و می‌تواند باعث افزایش سرمایه اجتماعی پلیس شود.


سردار رهام بخش حبیبی با اشاره به تعامل و همکاری بسیار خوب بین مجموعه انتظامی و آموزش و پرورش در استان فارس، تاکید کرد: حفظ و ارتقاء امنیت و آرامش مردم و کسب رضایت آنان از اهداف اصلی پلیس در جامعه است.

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیمبازسازی پوست
بیشتر بخوانیمآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن

دیدگاهتان را بنویسید